Перше знайомство з бібліотекою

Перше знайомство з бібліотекою

Відкриття дитячої бібліотеки

Відкриття дитячої бібліотеки

Docudays UA Права дитини

Docudays UA Права дитини

Проведення  Дня Європи

Проведення Дня Європи

"Мрію, щоб світ був з війною не знайомий"

Пісень українських розмай...

Пісень українських розмай...

За Україну, за її волю

За Україну, за її волю

Вшанування пам'яті Героїв Крут

Вшанування пам'яті Героїв Крут

Україна- соборна, вільна, єдина

Україна- соборна, вільна, єдина

Для додавання контенту

 

26.11.2016 - В руках, що виростили хліб не залишили і зернини...

Народ України пам'ятає сторінки свого життя. Одна з найстрашніших таких сторінок - Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. Сьогодні ми вшанували пам'ять жертв Голодомору. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.

 А тому, варто робити все, щоб нащадки наші знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам'яті в ім'я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось. 26.11.2016 бібліотекарем Єремеєвою О.О. та завідуючою Будинку культури Бурдюжан О.В. було проведено захід біля меморіалу пам'яті жертв Голодомору. Були присутні представники сільської ради та всі бажаючі жителі села.

Детальніше...

5.10.2016 - Дивосвіт народної творчості. Витвори народних умільців.

5.10.2016р. у Новопавлівському Будинку Культури бібліотекарем Єремеєвою О.О. була проведена виставка  "Дивосвіт народної творчості. Витвори народних умільців". На цьому заході панувала довірлива, хвилююча, щира атмосфера. Мистецтво - вічне, і наші умільці - багатогранні люди. Ми пишаємось, що маємо таких талановитих земляків, а саме Лук'янчук О.М., Миргородську Н.Д., Дреєву Л.М., та інших. Була надана цікава інформація про кожний вид мистецтва: вишивку нитками та бісером, малювання картин гуашшю, вироби по техніці плетіння. Були присутні усі бажаючі жителі с. Новопавлівка.

Детальніше...

15.09.2016 - "Гармонія поезії й душі"

!5 вересня 2016 року до 70-річчя від Дня народження поетеси Голубкової Катерини Олександрівни в Новопавлівській загальноосвітній школі Єремеєвою О.О. була проведена зустріч з учнями та вчителями школи.

Разом з усіма присутніми, поринули у світ творчості Голубкової К. О., спробували осягнути велич її щедрого таланту і любов до нашого рідного краю - Миколаївщини. Надана надзвичайно цікава інформація про сторінки життя й творчості поетеси, були представлені збірки поезії: "Звездній корабль","Акварели","По праву любви". Декламувались вірші із даних збірок.

Детальніше...

10.09.2016 - "Українські вишиванки, наче райдуги світанки"

10 вересня у Новопавлівській бібліотеці-філії було провезено  зустріч з учнями та вчителями Новопавлівської загальноосвітньої школи "Українські вишиванки, наче райдуги світанки".

Захід був проведений як свято, поглиблено розкрилась інформація про значення вишитої сорочки в житті українського народу, символіку української вишивки, візерункового мотиву різних регіонів України, кольору нитки.Займаючи особливе місце в житті українського народу, вишивана сорочка стає тим символом, що об'єднує українців всього світу.

Завершилась зустріч виконанням Гімну України.

24.08.2016 - Україно, вільна, суверенна, ти в моєму серці назавжди!

24 серпня відзначають День Незалежності України. Цього дня у Новопавлівському сільському парку відпочинку бібліотекарем Єремеєвою О.О. разом з директором Новопавлівського БК Бурдюжан О.В. був проведений святковий захід "Україно, вільна, суверенна, ти в моєму серці назавжди!". Метою заходу було поглибити знання про нашу державу - Україну, продовжити ознайомлення з національними символами України; формувати національну свідомість, виховувати патріотів рідної держави.

Детальніше...

Гаряча лінія

Завідувачем сектору культури, молоді та спорту Врадіївської райдержадміністрації Кохановською Олександрою Юріївною кожного місяця третього вівторка з 8 години до 17 години проводиться «гаряча» телефонна лінія по телефону               9-66-68.

 

Фотогалерея

Сторінка ЦДБ

Вхід для бібліотекарів

Наш Youtube канал