Скачати презентацію в форматі pptx

Ми - Європейці!

Ми живемо в Україні, яка уже є частиною Європи за географічним положенням та за способом життя. На сьогодні наша країна дуже тісно пов’язана з багатьма країнами Європейського Союзу як у економічному співробітництві, так і культурними і родинними зв’язками. Тому своє майбутнє українці пов’язують з як найшвидшим вступом до європейського товариства. У цьому році в Україні День Європи відзначали  18травня. У Врадіївській  районній бібліотеці для дітей 17 травня 2019 року пройшла інформаційна мозаїка «Ми - Європейці», на якому були присутні учні 6 – го класу Врадіївсьої гімназії. Захід проводився з метою розширення знань учнів про історію створення Європейського Союзу та теперішній геополітичний стан ЄС. Під час заходу присутні ознайомилися з мультимедійними презентаціями «Міста – острови Європи» і «Найменші країни Європи».

Детальніше...
Творча зустріч з Ангеліною Кріхелі

6 грудня 2018 року у Врадіївській центральній бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч учнів 2-х класів Врадіївської ЗОШ №1 з миколаївською письменницею Ангеліною Кріхелі, та презентація її книги «Найденыш».  Ангеліна Кріхелі  — журналіст, письменниця, член Національної Спілки журналістів України (з 2014 року), Літературного об’єднання «Зоря» (2003-2016 рр.). Її  дитячі книжки,  «Найденыш» та «Как Котенок правду искал»,  несуть добро, вчать дітей товаришувати і любити. 

Детальніше...
Міжнародний День захисту дітей 2018

З нагоди відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей уВрадіївській районній бібліотеці для дітей було проведено літературно – розважальне  свято «Хай сонце і  квіти всміхаються дітям», на якому були присутні діти з особливими потребами району, яких супроводжували батьки.  Свято провели бібліотекарі Бабій В.С та Кочержинська О.В.  за підтримки та  співпраці реабілітаційного центру та аніматора з Будинку творчості. Діти активно приймали участь у конкурсах та вікторинах. В кінці програми діти отримали подарунки.

Детальніше...
Посвята в читачі у Врадіївській ЦДБ

4 травня 2018 р. дитячою районною бібліотекою проведено літературно-музичне свято «Посвята в читачі». Серед запрошених учні 1-В класу Врадіївської ЗОШ №1(класний керівник Доценко Олена Миколаївна), яким були вручені емблеми юного читача. Дітям в ході заходу була продемонстрована літературно-музична композиція,  до якої задіяні учні 3, 4-го та 6 класів. Захід організували та провели бібліотекарі Савчук С.І. та Бабій В.С.

Детальніше...
Шевченко на шляху до вічної слави генія

„Шевченко на шляху до вічної слави генія” - саме під такою назвою пройшов 23 березня 2018 року у Врадіївській районній бібліотеці для дітей бібліотекарем Кочержинською Ольгою Віталіївною огляд творчості великого українського поета Тараса Шевченка у рамках відзначення 204-річниці з дня народження.  На захід були запрошені учні 8 – го класу Врадіївської ЗОШ №1 під керівництвом вчителя української мови та літератури Сімової Т.А.. Діти познайомилися із творчою діяльністю Т. Г. Шевченка, його найвідомішими витворами мистецтва, розширили свої знання про життєвий і творчий шлях Кобзаря. Оглядаючи творчий шлях митця, присутні на заході ще раз переконалися, що вся його творчість міцно пов'язана зі своїм часом, виросла з цієї дійсності та всією суттю спрямована в майбутнє.

Детальніше...
«Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни»

Голодомор став страшною трагедією для українського народу. В історичній літературі немає одностайності щодо причин голодомору 1932 – 1933 років. До Дня пам'яті жертв голодоморів та у зв'язку з виконання Указу Президента "Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні" у  Врадіївській центральній районній бібліотеці для дітей організована  книжкова виставка  «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни».

Детальніше...
Читаємо твори Рутківського
18 квітня 2017 року розпочалася обласна літературна акція День читання: «Читаємо твори   В.Г. Рутківського», присвячена 80-річному ювілею автора.
 
Врадіївська  районна  бібліотека для дітей взяла активну участь в акції та провела  огляд творчості «Доторкнутися до безмежжя вічної доброти» за творчістю  В.Г.Рутківського, на якому були присутні 20 користувачів нашої бібліотеки, учні  6 – го класу. Діти знайомилися з цікавими біографічними відомостями про письменника, пригадували знайомі твори, зачитували уривки та характеризували літературних героїв. 
Детальніше...
Мовознавчий турнір «Знавці рідної мови»

У Врадіївській районній бібліотеці 2 грудня 2016 року для дітей 7 – го класу Врадіївської ЗОШ №1 пройшов мовознавчий турнір «Знавці рідної мови». Хлопці та дівчатка брали участь у грі – вікторині «Юні мовознавці», у конкурсі «Друзі мови». Діти змагалися у швидкості і правильності виголошення скоромовок українською мовою. Конкурс «Рідна мова» виявив знавців прислів'їв та приказок про мову. Тематична бесіда «Джерела української писемності» зацікавила читачів екскурсом в історію становлення писемності в Україні. Підсумком заходу стало нагородження команд грамотами.

Детальніше...
День захисника України
Середина жовтня, надворі дивовижна осінь. 14 жовтня — особливий день, коли переплітаються релігійне та державне, народне та військове свята. День українського козацтва. Покрова Пресвятої Богородиці. Річниця створення Української Повстанської Армії. До цих подій додалася ще одна: саме 14 жовтня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ №  806/2014 «Про День захисника України».
Детальніше...
Всеукраїнський день бібліотек у Врадіївській центральній районній бібліотеці для дітей.
 
30 вересня наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, мови, науки і культури. Адже, бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань і мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.
Детальніше...
Дітям України – сонце і мир
 
21 вересня в Україні відзначається день миру свято, закріплене відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року. Це свято сприймається як нагадування про те, що світ створено для добра і щасті, а не для воєн і тероризму. А також про те, що збереження миру залежить від кожного з нас, незалежно від національності, віросповідання, місця проживання і становища в суспільстві.  До дитячої районної бібліотеки на літературно – музичне свято  “Ми хочемо під мирним небом жити” завітали вихованці 3-го «Б» класу. Дітки із задоволенням читали вірші, переглядали мультфільми, співали, грали в цікаві ігри.
Детальніше...
Україна — це ми

1 вересня, в перший день осені та День знань, у районній бібліотеці для дітей пройшла година державності “Україна — це ми”. Захід був присвячений 25-й річниці незалежності України, на який завітали учні 9 – го класу Врадіївської ЗОШ №1 з класним керівником Сімовою Т.А. Бібліотекар Валентина Степанова розповіла про національні символи України, які дійшли до нас із глибини віків. Свої знання з історії України діти перевірили, взявши участь у вікторині, а також проявили свої здібності до римування поезії. Також була оформлена виставка «Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте».

Детальніше...
Велична, славна Україна…
Велична, славна Україна,
Як доля – в кожного одна,
І калинова, й солов’їна,
І барвінкова, й веселкова,
Для нас усіх одна-єдина –
Козацьких справ земля міцна.
Велична, славна Україна,
Як доля в кожного – одна.
 
23 серпня 2016 року до Дня Незалежності України у Врадіївській районній бібліотеці для  дітей зазирнули на пізнавально-патріотичне віконце «Я люблю Україну» завітали наймолодші читачі, вихованці дитячого садка «Калинка».
Детальніше...
Літо. Книга. Я та друзі.
14.06.2016 р. у центральному сквері селища відбулися літні розваги для читачів районної бібліотеки для дітей.  Вихованці табору відпочинку ЗОШ №2  мали можливість провести свій вільний час із цікавістю та користю. Співробітники Врадіївської районної дитячої  бібліотеки  підготували пізнавально-розважальний ланцюжок під назвою «Літо. Книга. Я та друзі». Бібліотекар Слєпова Н.М.. запропонувала здійснити подорож у країну «Літніх захоплень».
Детальніше...
Літні розваги для читачів

9 червня 2016 року до Врадіївської районної бібліотеки для дітей знову завітали діти з літнього оздоровчого табору відпочинку. Для них бібліотекарі організували розважальні ігри, загадки, які є складовою програми “Літніх читань – 2016”. Діти із задоволенням приймали участь в розважальній вікторині  “Відгадай мультфільм”. В кінці заходу діти із задоволенням переглянули  мультфільм  «Рапунсель» .

Детальніше...
Чарівне царство книжок

Врадіївська  районна дитяча бібліотека організувала  пізнавально-оглядові екскурсії під назвою «Чарівне царство книжок». У світлому та затишному приміщенні бібліотеки  чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм  відвідувачам.   6 червня до них завітали учні 2-х  класів  пришкільних  таборів  Врадіївських  ЗОШ І-ІІІ . На початок екскурсії виступила бібліотекар молодшого відділу Слєпова Н.М., яка розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті дітей.

Детальніше...
Літо, сонечко, гра – не сумує дітвора

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. По-різному  канікули проводять школярики, в тому числі і в бібліотеці. Врадіївська районна бібліотека для дітей провела 3 червня 2016 року  ігрове шоу «Літо, сонечко, гра – не сумує дітвора», на яке прийшли учні Врадіївської ЗОШ І – ІІІст №1.  Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів підготували для своїх користувачів цікаві ігри.

Детальніше...
День захисту дітей
Ось і продзвенів у школах України останній дзвінок. Для більшості дітвори – довгоочікуваний пропуск у літо.
 
Літо – це велика перерва для школярів, яка дана їм для зміцнення здоров`я і духовного зростання. Влітку наша бібліотека  робить  все, щоб залучити до бібліотеки нових користувачів, підвищити  роль читання в житті дітей.  Під час літніх читань до послуг  дітей – книжкові новинки, цікаві виставки, періодичні видання, цикл дозвіллєвих масових заходів, можливість погратися та поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет.
Детальніше...
Сонце без миру не світить

Ми народились, коли страхіття війни були вже в минулому,  Великій перемозі вже не один десяток літ …
        Усе далі і далі відходять ці грізні роки війни, але Дні  визволення рідної Миколаївщини   назавжди залишаться в пам’яті народній, в архівах, музеях, бібліотеках  -  символом героїчного минулого, символом пам’яті по загиблим воїнам – визволителям, ветеранам, які  поступово один за одним йдуть у вічність ... 

 До цієї дати у  Врадіївській бібліотеці для дітей 6.05.2016 року пройшов урок історичної слави  «Сонце без миру не світить», присвячений цим подіям, вшануванню пам'яті героїв, які полягли в боях за визволення району та області, ветеранам війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли витурити ворога з рідної землі і титанічною працею відбудували мирне життя. На заході були присутні  читачі – діти 5–А класу Врадіївської  ЗОШ №1.

Дитяче читання – основа гармонійного розвитку

«Дитяче читання – основа гармонійного розвитку та задоволення освітніх, комунікаційних, соціокультурних потреб особистості».

17березня цього року у Врадіївській  районній бібліотеці для дітей відбувся семінар «Забезпечення масового доступу до книги та інформації» для бібліотекарів сільських бібліотек району.

Відкрила семінар заст.директора Врадіївської центральної районної бібліотеки по роботі з дітьми Ройбул  Лариса Василівна . В своєму виступі вона ознайомила бібліотекарів з програмою семінару та наголосила, що одним з найважливіших провідних напрямків роботи бібліотек залишається підтримка дитячого читання як основа інтелектуального, творчого розвитку користувачів-дітей. 

Детальніше...
Пам'яті Небесної Сотні

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.Події, з часу яких минуло два роки, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Герої, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, допомогли усвідомити багатьом, що таке патріотизм і те, що за себе і свою державу потрібно боротися.Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Детальніше...
Згадаємо юність, що згоріла у Крутах

     29 січня Україна вшановує пам’ять героїв, що загинули в  битві під Крутами у часи революційних подій 1918 року. Триста юнаків, студентів упали смертю хоробрих, віддавши своє життя за волю України. Смерть молодих захисників української держави сьогодні визнано символічною подією, яка демонструє одвічне бажання народу бути самостійним господарем у своїй хаті. 

     29 січня 2016 року в Врадіївській центральній дитячій бібліотеці пройшов історико-патріотичний екскурс  «Згадаємо юність, що згоріла у Крутах», на якому були присутні учні 9-Б класу  Врадіївської ЗОШ№1. 

Детальніше...
Екскурсія до бібліотеки

10 лютого 2016 року  до Врадіївської  дитячої   бібліотеки завітали учні 5-А класу  Врадіївської  ЗОШ № 1  на чолі з класним керівником Непомящою Н.М.

Діти ознайомились з бібліотекою. Екскурсію провела Слепова Н.М.  Далі було проведено бібліотечний урок на якому розповіла як користуватись та берегти книгу. 

Детальніше...
Соборна мати Україно – одна на всіх як оберіг

22 січня – день Соборності України. Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу. Україна – це держава, яка багато чого зазнала на своєму віку. Але упродовж усього періоду існування України народ боровся за волю, за незалежність. Територіальна цілісність України , скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. 

Детальніше...
День Святого Миколая у Врадіївській районній бібліотеці для дітей
Дітлахи з нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая та на чудове і загадкове свято, яке подарує їм Врадіївська районна бібліотека для  дітей. І ось, нарешті, відбулося це яскраве, казкове свято, яке проводилося 17 та 18 грудня цього року та присвячене дню Святого Миколая. В бібліотеці зібралося багато дітлахів в передчутті казкового дійства. І це не дивно, адже з кожним днем заходи в бібліотеці все креативніші та сучасніші. Все більше читачів із задоволенням стають активними учасниками цих свят. Детальніше...
На березі вічності

25 років минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти – своїх чоловіків і батьків. Ми маємо знати про страшні події афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками, учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Детальніше...
Здоров'я – це ранок зі свіжим повітрям

10 грудня 2015 року у Врадіївській районній дитячій бібліотеці бібліотекарем Слєповою Н.М. було проведено урок здоров'я: «Здоров'я – це ранок зі свіжим повітрям» з учнями 2-а класу ЗОШ №1 та вчителем Цуркан Н.М. Були  використані відеоматеріали даної тематики.

Детальніше...
Урок здоров'я

Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад. Здорова людина – це та людина, яка життєрадісно й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності.
У Врадіївській районній дитячій бібліотеці бібліотекарем молодшого відділу Слєповою Н.М. було проведено урок здоров’я «Здоровий спосіб життя – шлях до щастя і довголіття», для учнів 4 – А класу Врадіївської ЗОШ №1.

Детальніше...
Дзвенить струмочком рідна мова

09.11.2015 року бібліотекар відділу дошкільного та молодшого шкільного віку Слепова Н.М. провела літературну годину «Дзвенить струмочком рідна мова». Діти із захопленням прийняли участь в інтернет мандрівці по мальовничих куточках рідної Вітчизни , по місцях, де жили та творили видатні українські письменники. Юні аматори  з Будинку дитячої творчості розповіли цікаву «Легенду про мову». Захід доповнила відеопрезентація «День української писемності та мови».

Детальніше...
Урок доброти

У народі кажуть: «Світ не без добрих людей» - і це дійсно так. Адже є багато добрих, чуйних людей, які завжди прийдуть на допомогу нужденним і словом, і ділом. У Врадіївській районній бібліотеці для дітей було проведено годину доброти «Від щирого серця даруємо доброту» присвячену доброті, ввічливості, терпимості. До бібліотеки завітали учні 2 – Б класу Врадіївської ЗОШ№1 з вчителем Кудринською Л.І.

Детальніше...